• TEKSER ISITMA VE SOĞUTMA SİSTEMLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Mitsubishi Klima Montajı - Tekser Klima - Mitsubishi Yetkili Klima Servisi
Mitsubishi Klima Montajı

Mitsubishi Klima Montajı

Mitsubishi klimalarınızın demontaj, montaj işlemleri tarafımızdan garantili ve uygun fiyatlarla yapılmaktadır. Mitsubishi Klima nakliyesi temiz ve sağlam bir şekilde tarafımızca sağlanmaktadır. Firmamız Mitsubishi Heavy yetkili teknik servis ve satış bayisi olarak hizmet vermektedir.
 

Mitsubishi klimalarınızın montaj işlemlerini yetkili teknik servis firmalarına yaptırmanız hem klimanızın güvenliği için önemlidir.


Sizlere en yakın mitsubishi klima teknik servis hizmetimiz ve klima montaj işlemleri için ücretsiz çağrı merkezimizi arayarak bilgi alabilir dilerseniz, whatsapp hattımız üzerinden teknik servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Firmamız tarafından montaj ve demontaj hizmeti sağlanan mitsubishi klimalarınız firmamız garantisi altında olup cihazınızın garantisine hiç bir şekilde etken olmamaktadır.

Mitsubishi Klima Servisi

Mitsubishi Servisi alanında deneyimli ekip ve profesyonel kadromuzla İstanbul Anadolu yakası ve semtlerine teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Devamını Oku

Mitsubishi Klima Montajı

Cihazınızın nereye monte edileceğini kapsayan klima montajı uygulamalarında planlı ve stratejik olarak sizlere uzun ömürlü ve dayanıklı klimalar sunuyoruz.

Devamını Oku

Mitsubishi Klima Bakımı

Mitsubishi klima servisi olarak duvar, kaset, kanallı, inverter, vrf, salon, multi, yer ve tavan tipi klimalar için klima bakım hizmetleri sunmaktayız.

Devamını Oku
Servis Talep Formu